RODZINA - DOM - PRACA - HOBBY: szyję, bo to mnie uspokaja haftuję, bo kocham piękno gotuję, bo lubię dobrze zjeść. To jest właśnie MÓJ CAŁY ŚWIAT - świat Elżbiety. A pomaganie wychodzi samo z siebie, tkwi w sercu.
Blog > Komentarze do wpisu

Kuchnia do gotowania? Nie tylko!

Moja kuchnia to moje królestwo. Uwielbiam takie soboty jak dzisiejsza, kiedy szaleję po niej.

Najpierw było pieczenie (patrz poprzedni wpis), potem gotowanie obiadku.

Tak, tak dzisiejszy obiad to kopytka z gulaszem i zasmażana kiszona kapusta z kminkiem. Moje żarłoki tylko mlaskały i wąchały aromaty.  Gulasz z dobrego mięska - szyneczki, do którego pod koniec dodałam "warzywa na patelnię" przygotowane wcześniej na patelni. hi :-)

Ale po obiedzie kuchnia znów nabrała kolorów, od tkanin. Bardzo chciałam skończyć zaczętą torebkę kwiatową. I oto jest. Może nie jest taka cudna, jak ta u Lisy, ale jest moja!!! 

I tak spodobały mi się te ferie barw, iż postanowiłam (za pozwoleniem Zuzy) uszyć sobie portfel do tej torebki. Pomysł zaczerpnęłam z blogu Zuzanny. Ale trochę zmodyfikowałam. Jeszcze nie skończony, bo muszę kupić zapięcie i wymaga kilku poprawek, ale pewnie będzie to fajny duecik.

sobota, 18 września 2010, elau66wr

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack URL wpisu:
Komentarze
aneladgam
2010/09/18 21:13:09
Podziwiam, że masz czas tak dbać o dom...
-
malgorzata-p17
2010/09/19 09:28:23
torebeczka i portfel super! na obiad kopytkowy już mam chęć:)
-
2010/09/19 16:13:34
Super torebeczka i portfelik :) A co do obiadku, to szkoda, że to nie mój ;)
-
2010/09/20 12:54:45
Elu a czy ty na zamówienie też robisz takie cuda? Bo mnie ten portfelik szalenie się podoba :)
-
elau66wr
2010/09/20 13:10:01
No pewnie Kinia...
-
2010/09/20 19:18:58
Eluś mój mail to: kingaplago@gmail.com :) czekam na wiadomość :)
-
2010/09/25 23:00:35
Wow, ależ bym zjadła taki obiadek :) Na razie jeszcze jestem zdana na to co mi dadzą pod nos.
NOWE MIEJSCE: ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ Licznik działa od 31.08.2010 r.: ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ MÓJ BLOG JEST W SPISIE: ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ BIORĘ UDZIAŁ I ZAPRASZAM: ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ Zbieramy znaczki pocztowe dla dzieci z Marzycielskiej Poczty: ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ Lubię czytać ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ Zdjęcia na blogu są moją własnością. Jeśli tak nie jest zaznaczam, kto jest ich autorem. Szanujmy własność intelektualną. ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ JEŚLI JAKAŚ RZECZ PODOBA CI SIĘ, MOŻESZ JĄ ZAMÓWIĆ. ---SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ. ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ MOJE GG: ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ NAPISZ DO MNIE MÓJ E-MAIL ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ A OTO MOJE PRACE: ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ KOSZYKI NA PIECZYWO: ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ PUDEŁECZKA: ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ BROSZKI: ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ KARTKI OKOLICZNOŚCIOWE: ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ PODKŁADKI I ŁAPKI KUCHENNE: ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ TORBY NA ZAKUPY: ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ TOREBKI DAMSKIE: ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ SPÓDNICE: ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ PORTFELE: ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ FIRANY i ZASŁONY: ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ PODUSZECZKI, PODUCHY: ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ PODUSIE PRZYTULANKI DLA dzieci z Marzycielskiej Poczty": ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ KALENDARZ ADWENTOWY: ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ GRA "KÓŁKO I KRZYŻYK" ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ ((:-)) DZIĘKUJĘ ZA ODWIEDZINY