RODZINA - DOM - PRACA - HOBBY: szyję, bo to mnie uspokaja haftuję, bo kocham piękno gotuję, bo lubię dobrze zjeść. To jest właśnie MÓJ CAŁY ŚWIAT - świat Elżbiety. A pomaganie wychodzi samo z siebie, tkwi w sercu.
Blog > Komentarze do wpisu

Kolejna torba

Uwielbiam torebki i kolczyki. A co tam.
A torebki? Najchętniej szyłabym co chwila nową, na szczęście nie mam tyle czasu.

Pierwsza była taka na zeszyty:


 Druga była kwiatowa:


Trzecia czarna na uczelnię:

 

Czwarta na zakupy dla przyjaciółki: 

No a dzisiaj zauroczona pewna torebką w sieci uszyłam nowe cudeńko.

Jak szyć, czyli Tutorial: odwracalne Torba itp znajdziecie tutaj.

gloriana - Thank you very much

OK  pokazuję kilka fotek mojej nowej torby.
Zrobiłam je - to pokażę, a co.

Torba w całości:

Kieszonka:


Środek: 

I znów przeszukuję net i szukam inspiracji, pewnie wkrótce powstanie coś nowego.

piątek, 29 kwietnia 2011, elau66wr
Tagi: torebka

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack URL wpisu:
Komentarze
2011/04/29 21:13:26
Kwiatowa jest przeurocza, choć zupełnie nie w moim stylu, ale ta najnowsza podoba mi się chyba najbardziej :)

ps. czy wiesz, że masz blokadę na komentarze spoza bloxa?
-
emilya5
2011/04/29 23:07:17
Świetne torby :)
-
2011/04/30 14:48:12
Oj zdolniacho :) A na zamówienie też szyjesz torby? Bo ja to bym się pokusiła zamówić jakąś :) Za odpowiednią zapłatą oczywiście :)
-
2011/04/30 18:05:24
Super te Twoje torby! Pozdrawiam!
-
aneladgam
2011/04/30 20:35:39
Jak Ci się znudzi ta kwiatowa to ja Ci ją ukradnę ;)
-
malgorzata-p17
2011/05/01 19:10:35
ja też jestem chetna na kwiatowa:):):) kwiaty w tym sezonie modne:)a poważnie-torby piekne jak znajdę coś fajnego - podeslę:)
-
2011/05/03 16:11:33
Dziewczyno, ależ Ty ich masz, ale nie więcej niż talentu. Podziwiam i zazdroszczę zdolności.
NOWE MIEJSCE: ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ Licznik działa od 31.08.2010 r.: ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ MÓJ BLOG JEST W SPISIE: ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ BIORĘ UDZIAŁ I ZAPRASZAM: ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ Zbieramy znaczki pocztowe dla dzieci z Marzycielskiej Poczty: ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ Lubię czytać ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ Zdjęcia na blogu są moją własnością. Jeśli tak nie jest zaznaczam, kto jest ich autorem. Szanujmy własność intelektualną. ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ JEŚLI JAKAŚ RZECZ PODOBA CI SIĘ, MOŻESZ JĄ ZAMÓWIĆ. ---SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ. ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ MOJE GG: ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ NAPISZ DO MNIE MÓJ E-MAIL ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ A OTO MOJE PRACE: ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ KOSZYKI NA PIECZYWO: ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ PUDEŁECZKA: ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ BROSZKI: ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ KARTKI OKOLICZNOŚCIOWE: ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ PODKŁADKI I ŁAPKI KUCHENNE: ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ TORBY NA ZAKUPY: ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ TOREBKI DAMSKIE: ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ SPÓDNICE: ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ PORTFELE: ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ FIRANY i ZASŁONY: ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ PODUSZECZKI, PODUCHY: ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ PODUSIE PRZYTULANKI DLA dzieci z Marzycielskiej Poczty": ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ KALENDARZ ADWENTOWY: ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ GRA "KÓŁKO I KRZYŻYK" ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ ((:-)) DZIĘKUJĘ ZA ODWIEDZINY