RODZINA - DOM - PRACA - HOBBY: szyję, bo to mnie uspokaja haftuję, bo kocham piękno gotuję, bo lubię dobrze zjeść. To jest właśnie MÓJ CAŁY ŚWIAT - świat Elżbiety. A pomaganie wychodzi samo z siebie, tkwi w sercu.
Blog > Komentarze do wpisu

Szara spódniczka - finał

Najpiękniejszym urlopem dla mnie jest móc usiąść

przed maszyną do szycia i szyć... szyć... szyć...

 

Ale wiem, że należy się dotlenić, więc pewnie dlatego

przez kilka dni nadganiam z szyciem.

 

Szara spódniczka już od kilku dni dzielnie mnie ozdabia.

Miał być podwójny pasek, ale niestety

do takiego paska trzeba mieć odpowiedni wzrost.

Ale i tak podoba się mi te połączenie koloru szarego z bordem.

Spódniczka w typie dżinsowej,

ale udekorowana niewielkimi bordowymi elementami.

Dokupię jeszcze cieniutki, bordowy paseczek,

aby ładniej ukazać stębnowania.

 

A tak wyglądam ja z przodu:


i z tyłu.


niedziela, 31 lipca 2011, elau66wr
Tagi: spódnica

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack URL wpisu:
Komentarze
2011/07/31 18:37:48
Ekstra wyszła,z lamówkami, tworzy miły dla oka komplecik z tą bluzką!
-
ena0210
2011/07/31 19:35:06
Super spódniaczka. Czerwony kolor fajnie ją ożywia .
-
2011/07/31 21:41:27
O KURCZE! Ale super! Nie spodziewałam się takiego efektu... REWELACJA!!!!
-
barbaratoja
2011/07/31 22:34:04
Fajnie wygląda!
Jak patrzę jak szyjesz zaczyna mnie maszyna tez do siebie przyciągać, ale juz chyba do mojego wyjazdu nic uszyc nie zdążę.
-
2011/08/01 22:27:48
Oj kobito ty to masz zdolności.. ja po 4 latach w Technikum Odzieżowym nie umiem zrobić nawet jednej setnej tego co Ty! Cudna ta spódniczka!
-
2011/08/09 16:23:21
Ach jaka cudna, jak wszystko kolorystycznie dobrane, nawet zatrzask, i bluzka. Całość rewelacyjna. A Ty wyglądasz w niej ślicznie.
NOWE MIEJSCE: ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ Licznik działa od 31.08.2010 r.: ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ MÓJ BLOG JEST W SPISIE: ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ BIORĘ UDZIAŁ I ZAPRASZAM: ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ Zbieramy znaczki pocztowe dla dzieci z Marzycielskiej Poczty: ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ Lubię czytać ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ Zdjęcia na blogu są moją własnością. Jeśli tak nie jest zaznaczam, kto jest ich autorem. Szanujmy własność intelektualną. ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ JEŚLI JAKAŚ RZECZ PODOBA CI SIĘ, MOŻESZ JĄ ZAMÓWIĆ. ---SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ. ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ MOJE GG: ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ NAPISZ DO MNIE MÓJ E-MAIL ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ A OTO MOJE PRACE: ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ KOSZYKI NA PIECZYWO: ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ PUDEŁECZKA: ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ BROSZKI: ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ KARTKI OKOLICZNOŚCIOWE: ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ PODKŁADKI I ŁAPKI KUCHENNE: ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ TORBY NA ZAKUPY: ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ TOREBKI DAMSKIE: ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ SPÓDNICE: ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ PORTFELE: ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ FIRANY i ZASŁONY: ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ PODUSZECZKI, PODUCHY: ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ PODUSIE PRZYTULANKI DLA dzieci z Marzycielskiej Poczty": ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ KALENDARZ ADWENTOWY: ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ GRA "KÓŁKO I KRZYŻYK" ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ ((:-)) DZIĘKUJĘ ZA ODWIEDZINY