RODZINA - DOM - PRACA - HOBBY: szyję, bo to mnie uspokaja haftuję, bo kocham piękno gotuję, bo lubię dobrze zjeść. To jest właśnie MÓJ CAŁY ŚWIAT - świat Elżbiety. A pomaganie wychodzi samo z siebie, tkwi w sercu.
Blog > Komentarze do wpisu

Ten jeden raz - razem - dla Michałka

To już nie są prośby -

to wręcz błaganie

i nie tylko z mojej strony.

 

Michałek potrzebuje nie tylko

naszych modlitw i listów i wsparcia.

 

Potrzebne są pieniądze.

 

Taka nasza rzeczywistość.

RAZEM możemy więcej.

 

Ja już wpłaciłam - 50 zł

Nie chwalę się, chcę dać przykład,

że nie gadam, ale działam.

 

Pomóżmy chociaż po złotówce.

Poniżej linki tam odnajdziecie nr konta

i nr na wysyłanie sms.


Wczoraj ukazał się artykuł o Michałku na wp.pl

tutaj


Mamy jego bloga:

http://michalekromaniuk.blogspot.com/


mamy jego profil na MP:

http://marzycielskapoczta.pl/michal-romaniuk/

 

 

Roześlijcie wieści do ludzi wielkich serc.

Dajcie namiary na blogach.

To jest walka o życie 5-letniego chłopca.

środa, 27 lipca 2011, elau66wr

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack URL wpisu:
Komentarze
2011/07/27 17:06:47
Dramat! Dołożę swoją cegiełkę!
-
elau66wr
2011/07/28 07:23:06
Danielo dziękuję.
Wczoraj Michałek miał pierwsza chemię. Jak piszą mi dziewczyny z Kolonii czuł się po niej źle, ale ok. 15 już zaczął rozrabiać.
-
barbaratoja
2011/07/28 16:16:32
Mogę skopiować Twój apel?
Wiem ile pieniędzy potrzeba na leczenie, postaram się pomóc jeszcze przed moją operacją.
-
elau66wr
2011/07/28 19:16:26
Basiu kochana oczywiście
-
2011/07/28 21:39:41
Eluniu- pobrałam konto, jutro wysyłam pieniążki!!!czytałam te komentarze przed chwilą- bolą jak diabli, w chwili kiedy człowiek z całego serca chce pomóc i daje z siebie wszystko:( niestety- częśc naszego społeczenstwa nie powinna zwac się ludźmi-posiadają w sobie tylko nienawisc, zazdrosc i złosliwosc, potrafią tylko sączyc jad, zamiast zabrac się do najzwyklejszej roboty, a o pomocy komus to nawet nie słyszeli.....ta częsc właśnie pisze takie komentarze, niespełniona, zakompleksiona i pełna zawiści.
Na szczęście zdecydowana większośc to ludzie o wielkich sercach, tacy jak Ty, ktorzy nie będą pisac komentarzy, ale po prostu wspomogą Michałka:)- i nie należy tracic nadziei, bo widac, że takich wspaniałych ludzi jest całe mnóstwo!!!! Eluś- głowa do góry!!! JEsteś WIELKA!!!!!!!
-
aneladgam
2011/07/28 21:57:33
Zrobię co się da!
-
2011/07/29 10:56:25
Wysłaliśmy z Grzegorzem po 10 smsów. Może nie jest to wiele, ale liczy się każda złotówka.
NOWE MIEJSCE: ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ Licznik działa od 31.08.2010 r.: ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ MÓJ BLOG JEST W SPISIE: ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ BIORĘ UDZIAŁ I ZAPRASZAM: ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ Zbieramy znaczki pocztowe dla dzieci z Marzycielskiej Poczty: ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ Lubię czytać ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ Zdjęcia na blogu są moją własnością. Jeśli tak nie jest zaznaczam, kto jest ich autorem. Szanujmy własność intelektualną. ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ JEŚLI JAKAŚ RZECZ PODOBA CI SIĘ, MOŻESZ JĄ ZAMÓWIĆ. ---SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ. ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ MOJE GG: ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ NAPISZ DO MNIE MÓJ E-MAIL ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ A OTO MOJE PRACE: ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ KOSZYKI NA PIECZYWO: ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ PUDEŁECZKA: ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ BROSZKI: ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ KARTKI OKOLICZNOŚCIOWE: ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ PODKŁADKI I ŁAPKI KUCHENNE: ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ TORBY NA ZAKUPY: ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ TOREBKI DAMSKIE: ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ SPÓDNICE: ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ PORTFELE: ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ FIRANY i ZASŁONY: ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ PODUSZECZKI, PODUCHY: ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ PODUSIE PRZYTULANKI DLA dzieci z Marzycielskiej Poczty": ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ KALENDARZ ADWENTOWY: ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ GRA "KÓŁKO I KRZYŻYK" ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ ((:-)) DZIĘKUJĘ ZA ODWIEDZINY