RODZINA - DOM - PRACA - HOBBY: szyję, bo to mnie uspokaja haftuję, bo kocham piękno gotuję, bo lubię dobrze zjeść. To jest właśnie MÓJ CAŁY ŚWIAT - świat Elżbiety. A pomaganie wychodzi samo z siebie, tkwi w sercu.
Blog > Komentarze do wpisu

Poduszka dla Miłosza J.

Ukończona i wysłana dzisiaj z rana.

Mam nadzieję, że sprawimy Miłoszowi troszkę radości.

Chłopiec większość czasu spędza na oddziale poznańskiego szpitala.

 

Jestem szczęśliwa, bo poducha wyszła super 

i z małym przymrużeniem oka.

Oprócz poduszki w paczce znalazły się jak zawsze 

koperty, 60 szt. znaczków pocztowych,

magiczne pióro z wkładami  

i łamigłówka 3D (coś takiego TU).

 

Homer ma teraz problem, to Bart, czy Śnieżynka?

Który z nich narozrabiał?

Krecika wyhaftowała Agnieszka N. Koraliki Agi

sobota, 15 września 2012, elau66wr

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack URL wpisu:
Komentarze
emilya5
2012/09/16 00:12:51
Cud, miód i orzeszki! Rewelacja. Kot niesamowity. W ogóle zawsze mnie zachwyca, jak udaje ci się obszyć te wszystkie detale. I cierpliwości starcza i wyobraźni, i pomysłów :)
-
emilya5
2012/09/16 00:13:26
Chciałam jeszcze tylko dodać, że Krecik też pięknie wyhaftowany :)
-
urszula97
2012/09/16 15:34:07
wspaniała, ale zdolna jesteś, kobieta o bardzo a bardzo wielkim sercu,
-
Gość: ThimbleLady, *.dynamic.gprs.plus.pl
2012/09/16 16:15:41
cudowny krecik, uwielbiałam te bajkę i tego rozkosznego malca :) dlatego poduszka bardzo, ale to bardzo mi się podoba
-
2012/09/16 23:53:38
Podusia śliczna.
O hafcikach pamiętam. Mam nadzieję wysłać do końca tygodnia, a najpóźniej po kolejnym weekendzie.
Dziękuję za podpowiedź. Góry Sowie ciekawe, nie mieliśmy okazji jeszcze zwiedzać tych okolic.
-
madziorek-myslipisane
2012/09/21 00:24:41
no i co ja mam napisać? że piękne? przecież to oczywiste. która poducha z taką ilością Twojego serca nie była by piękna?
-
2012/10/10 13:05:27
Elu Twoje poduchy zawsze mnie zachwycają, a każda ładniejsza, od poprzedniej.
NOWE MIEJSCE: ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ Licznik działa od 31.08.2010 r.: ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ MÓJ BLOG JEST W SPISIE: ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ BIORĘ UDZIAŁ I ZAPRASZAM: ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ Zbieramy znaczki pocztowe dla dzieci z Marzycielskiej Poczty: ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ Lubię czytać ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ Zdjęcia na blogu są moją własnością. Jeśli tak nie jest zaznaczam, kto jest ich autorem. Szanujmy własność intelektualną. ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ JEŚLI JAKAŚ RZECZ PODOBA CI SIĘ, MOŻESZ JĄ ZAMÓWIĆ. ---SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ. ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ MOJE GG: ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ NAPISZ DO MNIE MÓJ E-MAIL ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ A OTO MOJE PRACE: ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ KOSZYKI NA PIECZYWO: ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ PUDEŁECZKA: ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ BROSZKI: ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ KARTKI OKOLICZNOŚCIOWE: ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ PODKŁADKI I ŁAPKI KUCHENNE: ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ TORBY NA ZAKUPY: ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ TOREBKI DAMSKIE: ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ SPÓDNICE: ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ PORTFELE: ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ FIRANY i ZASŁONY: ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ PODUSZECZKI, PODUCHY: ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ PODUSIE PRZYTULANKI DLA dzieci z Marzycielskiej Poczty": ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ KALENDARZ ADWENTOWY: ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ GRA "KÓŁKO I KRZYŻYK" ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ ((:-)) DZIĘKUJĘ ZA ODWIEDZINY