RODZINA - DOM - PRACA - HOBBY: szyję, bo to mnie uspokaja haftuję, bo kocham piękno gotuję, bo lubię dobrze zjeść. To jest właśnie MÓJ CAŁY ŚWIAT - świat Elżbiety. A pomaganie wychodzi samo z siebie, tkwi w sercu.
wtorek, 31 sierpnia 2010

Dzisiaj za oknem albo leje deszcz, albo świeci słońce. Nic tylko usiąść pod kocem z kubkiem gorącej czekolady i czytać.

A to nie ja.

Po pracy pojechałam do drukarni, do mojej przyjaciółki Agnieszki, która przygotowała mi karteczki i zakładki potrzebne do propagowania http://marzycielskapoczta.pl/

Oczom moim ukazał się piękny widok - mnóstwo zakładek i karteczek.


Przyjechałam do domku nie zauważając ulewy. A tu kolejna niespodzianka. Kubuś O. z "Marzycielskiej poczty" dostał ode mnie poduszkę ze Scooby-Doo i teraz wysłał mi w podziękowaniu  laurkę. Zdjęcie nie ukaże jej piękna i nakładu pracy. Róża zrobiona jest z poskręcanej kartki.


Już wiem dlaczego warto pomagać, własnie dla tych wspaniałych chwil.

Więcej zdjęć oczywiście na: http://chomikuj.pl/elau66wr


poniedziałek, 30 sierpnia 2010

 

Obdarowywanie jest super - takie motto jest na moim chomiku. A to dlatego, że staram się dawać chorym dzieciom to co nam najcenniejsze - dar serca.


Okazuje się, że moi przyjaciele też lubią obdarowywać - szczególnie mnie. W ostatnim tygodniu dostałam moc pięknych prezentów.


Te piękne biscornu czarno-białe jest od Agnieszki pozytywnie pokręconej i zakręconej.

A do tego ta piękna szkatułka na drobiazgi od kochanej Iwonki:


wraz pięknymi kolczykami i bransoletką.

O matko, założyłam bloga.
Jakbym miała mało zajęć.

Ale może dzięki temu uporządkuję moje zbiory, ułatwię dostęp do nich i lepiej podzielę się tym co mam - zapałem do pomagania innym.

Na początku wciąż będę Was odsyłać do mojego chomika http://chomikuj.pl/elau66wr
póki nie stworzę czegoś porządnego tutaj.


Ale już na wstępie zachęcam Was do zaglądania na dwie bliźniacze strony:

piszemy listy i kartki do chorych dzieci:

oraz

tworzymy prezenty dla chorych dzieci:


Ela

| < Sierpień 2010 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
Zakładki:
A to moje prace:
A to strony bliskie memu sercu:
A tu poduszki dla dzieci z MP:
A tu Wasze prace dla MP:
Blogi igłą haftowane:
Blogi igłą pozszywane:
Blogi książko-fanów:
Blogi kulinarne:
Blogi Marzycielskiej poczty:
Blogi o wnętrzach
Blogi o Wrocławiu:
Blogi szydełkowe
Blogi z sercem
Blogi zwariowane jak mój:
Cudowny scrapbooking
Filmowe recenzje i nie tylko
Grafika, ilustracje
MOJE MARZENIE
Obieżyświat
PICASA - ciekawe albumy
POMOCNICY w haftowaniu i nie tylko
Tu kupuję:
Wyplatane wikliną i papierem
Wzory haft krzyżykowy
NOWE MIEJSCE: ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ Licznik działa od 31.08.2010 r.: ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ MÓJ BLOG JEST W SPISIE: ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ BIORĘ UDZIAŁ I ZAPRASZAM: ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ Zbieramy znaczki pocztowe dla dzieci z Marzycielskiej Poczty: ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ Lubię czytać ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ Zdjęcia na blogu są moją własnością. Jeśli tak nie jest zaznaczam, kto jest ich autorem. Szanujmy własność intelektualną. ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ JEŚLI JAKAŚ RZECZ PODOBA CI SIĘ, MOŻESZ JĄ ZAMÓWIĆ. ---SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ. ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ MOJE GG: ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ NAPISZ DO MNIE MÓJ E-MAIL ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ A OTO MOJE PRACE: ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ KOSZYKI NA PIECZYWO: ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ PUDEŁECZKA: ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ BROSZKI: ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ KARTKI OKOLICZNOŚCIOWE: ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ PODKŁADKI I ŁAPKI KUCHENNE: ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ TORBY NA ZAKUPY: ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ TOREBKI DAMSKIE: ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ SPÓDNICE: ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ PORTFELE: ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ FIRANY i ZASŁONY: ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ PODUSZECZKI, PODUCHY: ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ PODUSIE PRZYTULANKI DLA dzieci z Marzycielskiej Poczty": ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ KALENDARZ ADWENTOWY: ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ GRA "KÓŁKO I KRZYŻYK" ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ ((:-)) DZIĘKUJĘ ZA ODWIEDZINY